Новогодишни книжевни радости во ИЛИ-ИЛИ

Драги читатели,

традиционално, за време на Новогодишните и Божиќните празници, нашите изданија ги правиме уште подостапни за Вас.

И оваа година можете да ја збогатите Вашата домашна библиотека со одлични книги на попуст од 20% до 70%.

Направете избор на нашава страница и наминете во дуќан, или нарачајте онлајн, вршиме карго достава.

Среќни празници, Ве очекуваме на дружба, а за идната година ветуваме уште еден куп нови и квалитетни книжевни дела 😉

0
    0
    Кошничка
    Вашата кошничка е празна