Македонска книжевна недела #3
Драги читатели,
 
во рамките на прославата на нашиот 20 роденден, и годинава (по трет пат) организираме настан во кој во фокус се книгите на новиот бран на македонски писатели, по кои станавме препознатливи.
 
Разгледајте го каталогот, изберете ги вашите книжевни фаворити и наминете по нив следната седмица во дуќан. Или, нарачајте од нашата страницa, доставуваме пратки со карго-пошта.
 
Ве очекуваме 😉
 
Линк до каталогот со попусти:
https://bit.ly/3CXtacM
 
0
    0
    Кошничка
    Вашата кошничка е празна