Промоција на збирката раскази „Двојна експозиција“ од Игор Анѓелков

Почитувани читатели,

ја најавуваме промоцијата на неодамна објавената збирка раскази „Двојна експозиција“ од Игор Анѓелков во вторник, 06 септември, во МКЦ Клуб ресторанот со почеток во 20 часот.

Промотори се Ана Мартиноска и Владимир Мартиновски, а музички настап ќе има актуелниот скопски бенд „Хајка“.

Дојдете на убава дружба, Ве очекуваме 😉

 

0
    0
    Кошничка
    Вашата кошничка е празна