Лето со книгите на Господинов!

Лето со книгите на Господинов!

Драги читатели, Во овие пеколни летни горештини, се’ што ни преостанува е да создадеме пријатна сопствена оаза и да читаме! За искусување на тоа непроценливо задоволство, од 24 до 31 јули решивме во фокус да ги ставиме книгите од Георги Господинов по многу достапни цени. Ова е одлична можност за оние кои ги сакаат приказните […]

Летен книжевен бран од 10 до 19 јули

Летен книжевен бран од 10 до 19 јули

Почитувани читатели, летото е идеален период за читање. Си создаваш своја пријатна оаза и му пркосиш на времето надвор. Затоа, решивме јули да биде месецот со одлични попусти на нашите изданија. За Вас подготвивме пет секции кои содржат по 10 книги, со цени од 300, 250, 200, 150 и 100 денари, одличен избор од преводната […]

0
    0
    Кошничка
    Вашата кошничка е празна